Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:
Aktualności
News #1
                       SZKOLENIA! - Klucz do sukcesu!

Profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania w specjalnie przygotowanej, sali komputerowej. Każdy uczestnik naszego szkolenia ma do dyspozycji własne stanowisko pracy, nowoczesny komputer i specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe. W przerwach można skorzystać z naszego barku, zaopatrzonego w herbatę, kawę i wodę mineralną.
 

News #2

SYSTEM RAKS DLA

BIUR RACHUNKOWYCH JUŻ ZA 190 ZŁ

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to nowoczesny, kompleksowy i zintegrowany system, uwzględniający specyfikę działalności biur rachunkowych. Wyposażony został w wiele unikalnych funkcji. które usprawniają pracę i podnoszą konkurencyjność usług oferowanych przez biuro.

 

Referencje


"Firma warta polecenia !"


"Profesjonalna firma, fachowa pomoc oraz zgrany zespół wy- kwalifikownaych ekspertów."

Piotr Sielski , INTER-S
www.inter-s.pl
OPROGRAMOWANIE

Jesteśmy autoryzowanym partnerem czołowych w Polsce producentów oprogramowania wspierającego zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności.

W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie oferujące dedykowane rozwiązania dla  właścicieli firmy, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. 

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta.

 

SYMFONIA - Zintegrowany pakiet napisany specjalnie dla środowiska Windows. Wspomaga zarządzanie w małych i średnich firmach.

 

WA-PRO W pełni zintegrowany system do obsługi małych i średnich firm. Duże możliwości parametryzacji, pozwalają na obsługę przedsiębiorstw o różnych profilach działalności

 

System  Raks 2000 oraz Raks SQL to sześć nowoczesnych, prostych w obsłudze modułów, doskonale wspomagających zarządzanie małych i średnich firm

 

 

InsERT – Subiekt, Rewizor, Rachmistrz Atrakcyjna cenowo gama programów od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów dla małych i średnich przedsiębiorstw.


Prawa autorskie zastrzeżone © 2005 UNI-COM.pl