Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:
Aktualności
News #1

UNI-COM.pl autoryzowanym
integratorem (IPI) produktów firmy Intel.

Od niedawna nasza firma oprócz statutu autoryzowanego partnera posiada również status integratora IPI firmy Intel.

News #2

Jesteśmy autoryzowanym reselerem edukacyjnych licencji firmy Microsoft - Microsoft Authorised Education Reseler


Referencje


"Firma warta polecenia !"


"Profesjonalna firma, fachowa pomoc oraz zgrany zespół wy- kwalifikownaych ekspertów."

Piotr Sielski , INTER-S
www.inter-s.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży internetowej. Zebrane doświadczenia pozwalają nam na perfekcyjną obsługę firm w zakresie projektów internetowych i multimedialnych. Nasz cel to wprowadzenie Państwa firmy na nowy prężny rynek internetowy. Oferujemy pełną realizację przedsięwzięć internetowych i multimedialnych dowolnej wielkości.

Witryna www to jedna z najczęściej wykorzystywanych form promocji firm. Spełnia również rolę marketingową, ponieważ oferta trafia bezpośrednio do zainteresowanego klienta. Umożliwiają ona prezentowanie oferty firmy wraz z opisami przez 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Jest też najtańszym sposobem na zaprezentowanie swojej firmy na światowym rynku bez potrzeby drukowania wszelkiego rodzaju folderów, ulotek i ponoszenia związanych z tym kosztów.

Co możemy Ci zaoferować?

serwisy internetowe dla firm,
prezentacje korporacyjne,
serwisy rozrywkowe,
prezentacje multimedialne,
promocja firm w internecie,
opracowanie i wdrażanie projektów w internecie,
kreowanie wizerunku Klienta,
projektowanie, budowa i rozbudowa serwisów internetowych,
aktualizacja i prowadzenie serwisów internetowych,
doradztwo w zakresie autoprezentacji i promocji w Internecie.

Tworzenie stron

Znasz swoją firmę i zapewne wiesz czego oczekujesz od swojej strony, my pomożemy zrealizować Twoje zamierzenia. Będziemy więc współpracować i razem tworzyć internetową wizytówkę Twojej firmy. Razem przewyższymy dokonania Twojej konkurencji, a Ty siedząc wygodnie w fotelu będziesz patrzył jak rosną przychody Twojej firmy.

Systemy CMS, sklepy Internetowe

Rozwój i zmiany zachodzące w Twojej firmie powinny mieć odzwierciedlenie na firmowej stronie internetowej. Ważne wydarzenie powinno być opisane na łamach witryny, tak, aby klienci mieli dostęp do aktualnych informacji o zamierzeniach firmy, nowych usługach lub nowych kanałach dystrybucji swoich wyrobów lub usług.

Aktualizacja stron

Czasami jednak istniejąca już witryna nie spełnia stawianych przed nią zadań. Zmiana wyglądu i treści konieczna jest w celu jej odświeżenia i dopasowania do aktualnych wymogów stawianych przez firmę i jej klientów. Odświeżanie zawartości strony odgrywa dużą rolę nie tylko w procesie promowania oferty, ale także sposobie odbierania serwisu przez odwiedzających.

Czy podjąłeś już decyzję?

Stworzenie profesjonalnej wizytówki Twojej firmy nie będzie już Twoim problemem, gdyż możesz otrzymać coś, co pozwoli Ci w jasnym świetle ukazać Twoją firmę. Czy zaufasz nam i powierzysz to odpowiedzialne zadanie? Zobacz nasze PORTFOLIO!

Prawa autorskie zastrzeżone © 2005 UNI-COM.pl