Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:
Aktualności
News #1

UNI-COM.pl autoryzowanym
integratorem (IPI) produktów firmy Intel.

Od niedawna nasza firma oprócz statutu autoryzowanego partnera posiada również status integratora IPI firmy Intel.

News #2

Jesteśmy autoryzowanym reselerem edukacyjnych licencji firmy Microsoft - Microsoft Authorised Education Reseler


Referencje


"Firma warta polecenia !"


"Profesjonalna firma, fachowa pomoc oraz zgrany zespół wy- kwalifikownaych ekspertów."

Piotr Sielski , INTER-S
www.inter-s.pl

Podstawowe informacje o naszej firmie

UNI-COM.pl - zdecydowanie najlepsza firma teleinformatyczna w okolicach Żyrardowa o profilu handlowo-usługowym, działająca w bardzo szerokim spektrum zagadnień związanych z ogólnie pojętą informatyką i telekomunikacją - od kompleksowej obsługi informatycznej firm, poprzez tworzenie serwisów www, po sprzedaż komputerów oraz wszelkich akcesoriów związanych z powszechną informatyzacją naszego życia. Jesteśmy resellerem największych dystrybutorów sprzętu IT na rynku polskim, dystrybutorem najbardziej liczących się na rynku światowym i polskim firm produkujących oprogramowanie. Posiadamy w ciągłej sprzedaży produkty praktycznie wszystkich liczących się na rynku światowym producentów.
Nasza firma zatrudnia dobrze wykwalifikowanych fachowców, pracujących wiele lat w branży IT, posiadających duże doświadczenie w zakresie budowy i serwisowania zarówno prostych personalnych komputerów, dużych serwerów oraz oprogramowania które działa na tych maszynach. Nasi pracownicy posiadają szeroki zakres wiadomości o większości istniejących na rynku systemów operacyjnych, serwerów aplikacyjnych oraz oprogramowania bazodanowego, księgowego, rachunkowego, magazynowego, biurowego... etc.

Główne zagadnienia naszej działalności

Obsługa teleinformatyczna firm :

umowy serwisowe dotyczące naszej opieki nad infrastrukturą teleinformatyczną (sprzęt i oprogramowanie) firmy klienta z gwarantowanym czasem reakcji
dostawy wszelkiego sprzętu IT i oprogramowania po atrakcyjnych cenach
kompleksowe konfigurowanie sieci LAN, WAN, telekomunikacyjnej, serwerów i stacji roboczych
projekty instalacji sieci LAN/WAN, bezprzewodowych/przewodowych oraz ich wykonywanie, wdrażanie i konfiguracja
bezpieczne podłączenia do Internetu (ADSL, Frame Relay) sieci lokalnej klienta (firewalle, solidne i niezawodne oprogramowanie antywirusowe etc.)
systemy monitoringu video z możliwością podglądu i rejestracji materiału na komputerze, bądź rejestratorze cyfrowym (telewizja przemysłowa kolorowa/czarno-biała CCTV, projekty z kamerami USB wykorzystującymi łączność radiową)

Doradztwo w zakresie teleinformatyki.

dla naszych stałych klientów oraz objętych naszymi umowami serwisowymi doradztwo wykorzystujące nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rozwiązań jest w pełni bezpłatne
nasi przyszli klienci powinni w mało skomplikowanych sprawach śmiało prosić nas o porady ponieważ chcemy aby również oni korzystali z dobrych i sprawdzonych dróg w świecie IT
przy projektach i problemach wymagających dużego zaangażowania z naszej strony będą ustalane pewne koszty operacyjne


Kompleksowe rozwiązania internetowe.
Strony WWW , sklepy internetowe, wizytówki dla biznesu.

projektowanie i wykonywanie stron i portali www w technice HTML i FLASH, łącznie z konfiguracją serwerów www i pocztowych na maszynach klienta, w razie potrzeby załatwianie spraw związanych z usługami hostingowymi oraz dzierżawą adresów internetowych we wszystkich domenach polskich i zagranicznych.

Sprzedaż detaliczna.

sprzedaż detaliczna szerokiej oferty produktów w naszym lokalu (ul. 1-go Maja 37 lok. 1, Żyrardów) - atrakcyjne ceny zestawów komputerowych i urządzeń peryferyjnych - możliwość zakupów w systemie ratalnym (Żagiel, Invest Kredyt).

Serwis informatyczny.

serwis sprzętu informatycznego w naszym lokalu, pogotowie informatyczne (serwis na telefon) - w przypadkach szczególnych możliwość dojazdu do państwa domu naszego specjalisty nawet poza wyznaczonymi godzinami pracy:
pomoc w odzyskiwaniu danych z uszkodzonego systemu operacyjnego wynikających z działania wirusów, błedów w użytkowaniu oprogramowania, problemów z zasilaniem
naprawianie uszkodzonych systemów (niebieski ekran)
reinstalacja systemu (czasami niezbędna przynajmniej raz w roku)
diagnostyka problemów związanych z łączeniem z Internetem, oraz konfliktów sprzętowych objawiających się niestabilną pracą komputera
konfigurowanie połączeń do sieci Internet (możliwe wykonanie podziału szeroko- pasmowych połączeń do Internetu - DSL, kablówka) .

Prawa autorskie zastrzeżone © 2005 UNI-COM.pl