Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:
Aktualności
News #1

Program WF-GANG dla Windows już w sprzedaży!

W dniu 4 lipca rozpoczęliśmy sprzedaż programu WF-GANG Kadry i płace (WIN). Aplikacja jest dopełnieniem naszej oferty opartej o Microsoft SQL Server. Program jest funkcjonalną kontynuacją, dobrze znanej na polskim rynku, wersji DOS-owej programu. Produkt jest dostępny w linii BIZNES i BIURO.
 
  News #2  

 

Referencje


"Firma warta polecenia !"


"Profesjonalna firma, fachowa pomoc oraz zgrany zespół wy- kwalifikownaych ekspertów."

Piotr Sielski , INTER-S
www.inter-s.pl
 
 

<- powrót

 

WA-PRO – WF-MAG – program magazynowy Wersja dla: DOS / Windows Przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w małych i średniej wielkości firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cen, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia nadzór przepływu towarowego poprzez możliwość tworzenia zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

 

WA-PRO – WF – FaKir – Finanse i Księgowość Wersja dla: DOS / Windows. Program przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych oraz w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością działania, ułatwia analizę wyników finansowych firmy

 

WA-PRO – WF-KaPeR – KpiR Wersja dla: DOS / Windows
Jest to program przeznaczony do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie podatków zatrudnionych pracowników, składek i zasiłków ZUS, prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych, graficzną prezentację danych.

WA-PRO – WF-GANG – Kadry i Płace Wersja dla: DOS / Windows
Zintegrowany system kadrowo-płacowym przeznaczony do wspomagania pracy działów: kadrowego i rachuby płac. Znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i instytucjach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, niezależnie od wynikającej z wewnętrznych przepisów specyfiki wynagradzania czy rozliczania czasu pracy.

WA-PRO – WF-bESTia – Środki Trwałe Wersja dla: DOS
Program przeznaczony do prowadzenia rozbudowanej ewidencji majątku trwałego (w tym wyposażenia), obsługi inwestycji oraz automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych z uwzględnieniem operacji takich jak: modernizacja, przeszacowanie, sprzedaż, likwidacja oraz korekta umorzeń. Dzięki wyjątkowej elastyczności WF-bESTiA umożliwia zarówno pełną kontrolę majątku i tworzenie złożonych analiz dla dużej firmy jak również prostą obsługę amortyzacji w pełni satysfakcjonującą w przypadku mniejszej ilości środków trwałych.

<- powrót

 
Prawa autorskie zastrzeżone © 2005 UNI-COM.pl